Новини

08.02.2020
АНОНС. Українсько-білоруська танцювальна забава
Найдрайвовіші танцювальні капели Білорусі та України – «На Таку» та інструментальна капела ансамблю «Божичі» – 8 лютого, у суботу, зійдуться разом у Музеї книги і друкарства України (вул. Лаврська, 9, територія заповідника «Києво-Печерська Лавра», за Успенським собором), щоб подарувати Вам незабутніх 3 години радості танцю, веселої музики та хорошого настрою.
Відповідальними за обіцяне взялися бути:
Аляксей Крукоўскі (акардэон), Алена Мялешка (скрыпка), Раман Яраш (барабан, кларнет) - капела "На Таку", м.Мінск (Білорусь);
Ілля Фетисов (гармонь "Венка"), Сусанна Карпенко (скрипка), Валентин Михайлович Давиденко (барабан) - капела ансамблю "Божичі", м.Київ (Україна).
Обидві капели будуть мати показові пари, які проведуть навчання з танців, чим зроблять танцювання осмисленим та змістовним.

Ви навчитеся танцювати до 30 українських та білоруських танців, таких як «Чумак», «Очерет», «Цвєк», «Картошка», «Орлиця», «Троян», «Джигун», «Венгерка», «Субота», «Гопак в п’ятірках», «Краков’як на дві пари» та багато інших.
Захід відкриє спеціальний гість - баяніст-самородок, нащадок весільних музик, уродженець с.Нобель Зарічненського р-ну Рівненської обл. Павло Васильович Креневич.
Забава розпочнеться о 17.00. Вартість входу на забаву - 200 грн., які сплачуються безпосередньо перед початком заходу до каси Музею книги та друкарства України.
 
12.01.2020
АНОНС. Різдвяний концерт Божичів відбудеться 12 січня

Наш концерт - це добра традиція фольклорного ансамблю "Божичі" дарувати з року в рік своїм шанувальникам та поціновувачам української народної музики різдвяний настрій та побажання всіляких гараздів.
Дитячий фольклорний ансамбль "Райгородок", який буде гостем програми, своїм дитячим оптимізмом та драйвом розбавить філософську стриманість та професійну заглибленість старших Божичів.
А на завершення дійства на всіх чекатимуть запальні танці!

Вартість квитка - 250 грн., дітям до 16 років (включно) вхід безкоштовний.
Квитки продаватимуться безпосередньо перед початком концерту у касі Музею книги і друкарства України (вул. Лаврська, 9). В залі діятиме вільна посадка.

Початок о 18.00.